HomeEstetik ve Plastik CerrahiGenital Bölge Estetiği
Genital Bölge Estetiği 2017-10-15T17:21:07+00:00

Genital Bölge EstetiğiYaşın ilerlemesi, çocuk doğurma ve cinsel aktivitenin artmasıyla vajende şekil bozuklukları meydana gelir . Bu şekil bozukluğu sadece görsel bir bozukluk olmaktan çıkıp cinsel tatminsizlik ilişkide doyuma ulaşamama gibi sonuçları da beraberinde getirebilir. Bu sorunlarla birlikte cinsel partneri ile ilgili sıkıntılar yaşanabilir.

Vajen daraltma estetiği sedasyon destekli lokal veya genel anestezi altında genellikle seksüel tatmini artırmak için yapılır. Yarım saat süren operasyonda gevşek olan vajen kasları düzeltilir vajenin şekli düzenli hale gelir. Cerrahi bir işlemle vajinal kanal daraltılarak gevşemiş kaslar düzeltilir. Böylelikle cinsel partnerde ilişkiden daha fazla haz duyar.

Genital Bölge Estetiği

Kadınların birçoğu büyük ve sarkık olan labialarından şikayet etmektedir. Labiumlara yapılan cerrahi müdahalelerde sarkmalar düzeltilirken estetik amaç güdülür. Aslında büyük olan labiumlar klitorisin üzerini kapatarak cinsel haz duyusunu önleyebilme ihtimali vardır. Ayrıca aşırı sarkık olan dudaklar kişide utanmaya, cinsel soğukluğa neden olabilir. Bu şekilde oluşan cinsel sorunlarda estetik sonrası sorun giderilir. Labiumların küçük olması bir sorun değildir fakat kişi bundan rahatsızlık duyabilir. Doku transferi yöntemiyle labiumlar büyülterek dolgunluk kazandırılır böylelikle cinsel haz artar. Klitorise yapılan estetikler sadece görünümü düzeltmekle kalmaz cinsel haz duyusunu da artırır.

Erkeklerde penis boyunu ve kalınlığını sıkıntı eden kişiler zamanla psikolojik ve fizyolojik sorunlarla karşılaşabilir. Bu sorunlar cinsellikten korkma ve kaçmaya kadar ilerler. Penis kökünde yapılan küçük bir kesi ile penis boyu uzatılabilir ama ereksiyon halinde bu uzama belirgin olmaz.

Bilgilendirme Amaçlıdır.

Uzmanımıza Direkt WhatsApp’ tan Danışmak İçin Aşağıdaki WhatsApp İkonuna Tıklayarak Konuşma Başlatabilirsiniz