Fatburn 2017-10-15T17:12:12+00:00

Fatburn, haftada 3 gün sadece 15 dakika kullanıldığında tüm kasların çalışmasını sağlayarak kalbi yormadan, kan akışını ve kandaki oksijen miktarını arttırarak 1 saatlik fitness çalışmasına eşdeğer performans sağlıyor. Tüm vücuda uygulanan güçlü elektronik stepper’le kaslar hızlı ve sistemli olarak uyarılıyor. Düzenli kullanım sonucunda daha diri, daha genç ve daha fit bir bedene sahip olmak mümkün oluyor.

Bölgesel incelme ve zayıflamalarda oldukça etkili bir alet. Diyetisyen denetiminde yapılacak olan uygulamalarda kişilerin vücut ağırlığı, yaşı, toplam vücut yağı, kas yapıları ve fiziksel aktivite seviyesine göre programlar hazırlanarak “haraketli kondisyon aletinin etkin ve sağlıklı kullanımı amaçlanmaktadır.

Vücut Sisteminin Dayanıklılığı Artıyor

Fatburn (Hareketli Kondisyon Aleti) ile kaslardaki gelişme ve zayıflamaya bağlı olarak vücut sistemi dayanıklılığını artırır. Yapılacak düzenli çalışmalara alışan vücut çok kısa sürede kendi performansını yukarı çeker. Bunun sonucu olarak daha uzun mesafeleri yürüyebilir, daha hızlı koşabilir, daha yükseğe sıçrayabilir, uyumlu ve esnek bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Bilgilendirme Amaçlıdır.

Uzmanımıza Direkt WhatsApp’ tan Danışmak İçin Aşağıdaki WhatsApp İkonuna Tıklayarak Konuşma Başlatabilirsiniz