HomeAmeliyatsız Estetik YöntemleriGreen Peel (Bitkisel Peeling)
Green Peel (Bitkisel Peeling) 2017-10-15T17:07:31+00:00

GREEN PEEL Fresh Up

Cildi Aydınlatır & Ani Güzellik İçin

Daha taze görünüm ve yaşlılığı yavaşlatmak için nazik bir bakım

Daha taze görünüm ve yaşlılığı yavaşlatmak için nazik bir bakım. Özel bir gün için cildinizin daha ışıltılı ve tazelenmiş görünmesini istediğinizde uygulanabilen özel bir metoddur. Örneğin ; parti veya önemli bir iş randevusu gibi…

Aynı zamanda Green Peel® Fresh Up yaşlılık belirtileri başlamadan önce cildi korumak ve erken yaşlanmayı  elastikiyet kaybını önlemek amacı ile uygulanabilir. Etkili ve ideal bir spa bakımı uygulanmış gibi  Green Peel® Fresh Up hücreleri uyararak cildin  canlanmasını, yenilenmesini ve tazelenerek yeniden ışıldamasını destekler.

GREEN PEEL Energy

Cildi Canlandırır Etkili & Uzun süreli

Canlandıran ve yenilemeyi destekleyici bakım

Cildi yenilenme ve canlandırma sözünü tutarak cilde ihtiyacı olan enerji fark edilir şekilde hemen verir.

Yenilemeye ihtiytacı olan tüm ciletler için çok etkili bir metoddur. Kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırmada, cildin doğal olarak yenilenmesini sağlamada etkilidir.

Green Peel® Energy yaşlanmanın getirdiği cildi problemlerinin çözümüne yardım eder. Bu işlem pürüzlü, kirli görünümlü, birikimli , akne izleri ve lekeleri olan ciltler için özellikle önerilir.

Green Peel® Energy cildin görünümün düzelmesinde ve hücrelerin yenilenmesi için cilde gerekli enerjinin sağlanmasında etkilidir.

GREEN PEEL Classic

Cildi Yeniler

5 günde yeni bir cilt, zamanın ispatladığı metod

Tüm dünyada 50’den fazla ülkede Binlerce Spa / Güzellik Merkezinde Başarıyla Uygulanan En Ünlü Metod.

Birçok insan, zararlı  kimyasallar kullanılmadan veya estetik cerrahi  işlemler olmadan  cilt problemlerinin çözümlenmesini, cildin yenilenmesini arzular, Bu imkansız değildir.

Dr. Med. Christine Schrammek-Drusio’nun Orjinal ve etkili metodu GREEn PEEL® Classic ile bu uzun yıllardır zaten başarılmaktadır.

Bilgilendirme Amaçlıdır.

Uzmanımıza Direkt WhatsApp’ tan Danışmak İçin Aşağıdaki WhatsApp İkonuna Tıklayarak Konuşma Başlatabilirsiniz