Dinamik Askı 2017-10-16T15:55:42+00:00

dinamik askı

Dinamik Askı

Dinamik askı yöntemi, ameliyatsız yüz germe / yüz askılama olarak bilinen ve asıl ismi “Spring Thread” olan yüz gençleştirme yöntemidir. Üretimi Fransa’da yapılmaktadır, bu nedenle Fransız Askısı olarak da bilinmektedir. Yüzdeki sarkmaların tedavisi için güzel ve kolay bir seçenektir. Dinamik askı yöntemi ile ameliyatsız, etkili ve kalıcılığı uzun süreli sonuçlar alınmaktadır.

Dinamik Askı Yöntemi

Dinamik askıda ipler kalıcıdır ve esnekliğe sahiptir. Bu sayede ipler yüz hareketlerine uyum sağlar. İpler cilt altı dokusuna güçlü bir biçimde tutunur. Bu sayede etkili bir dinamik askı işlemi sonucu oluşmaktadır.

Dinamik Askı Kimlere Uygulanabilir?

Dinamik askı yöntemi, cerrahi yönteme başvurmak istemeyen ve cildinin eski görünümünü yakalamak isteyen kadınlar ve erkekler için uygun olan bir uygulamadır. Yüz cerrahisine alternatif olan dinamik askı işlemi ile yaşlanma süreci geciktirilmektedir.

Dinamik Askı (Fransız askı, iple yüz asma) yöntemi, yüz hatlarından memnun olmayan, cilt yüzeyinde sarkma ve ciltte kırışma meydana gelmiş kişilerde kullanılmaktadır. Kısmi yüz felci geçiren hastalarda da kullanılabilen bu yöntem, tedavi edici bir yöntemdir. Kullanılan ürünün biyolojik anlamda insan vücuduna uyumlu olması sebebi ile uzun yıllar cilt altında kalması mümkündür.

Dinamik Askı Nerelere Uygulanabilir?

Kaş Kaldırma,

Sarkmış Çene ve Gıdı,

Sarkmış Yanaklar,

Burun, Göz  Kenarı, Alın ve Gülme Çizgileri,

Bacak İçi Buruşukluklar,

Doğum Sonrasında Karın Bölgesinde Oluşan Buruşukluklar,

Memede Buruşma ve Kırışıklıklar,

Triceps Kası Hizasında Olan Sarkmalar,

Deri ve Deri Altı Dokuların Sarkmaması İçin Koruyucu Olarak da Uygulanabilir.

Germe ve asma yöntemleri kombine olarak uygulanabilir.

Dinamik Askı Uygulama Süreci ve Sonrası

Dinamik askı yaklaşık 30-45 dakikada rahatça uygulanabilmektedir. İşlem lokal anestezi ile yapılmakta ve hastalar açısından rahat ve korkusuz bir uygulamadır. Dokuya karşı oldukça nazik bir uygulamadır.

Dinamik askı uygulama sonrası hastalar günlük hayatlarına geri dönebilirler ve uygulamadan sonra ödem ve iplerin giriş noktaları gözlenir. Varsa eğer; bu iz ve belirtiler ortalama 1 haftada kaybolmakta ve dışarıdan bakıldığında dinamik askı işlemi anlaşılamaz.

Uzmanımıza Direkt WhatsApp’ tan Danışmak İçin Aşağıdaki WhatsApp İkonuna Tıklayarak Konuşma Başlatabilirsiniz

UZMANIMIZ SİZİ HEMEN ARASIN

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım.

Adınız Soyadınız*

Telefon Numaranız*