Menü

HCG AŞISI DİYETİ

HCG AŞISI  İLE ZAYIFLAMA

Beta Hcg, hamile bayanların vücudundan özel bir yöntem kullanılarak elde edilen ve beyinde hipotalamus üzerindeki iştah merkezindeki hormonlara etki ederek, kilo vermeyi hızlandıran bir hormondur.  Kolesterol,  yüksek tansiyon, Tip 2 diyabet gibi hastalıkların tedavisinde de destekleyici etkisi bulunan bir yöntemdir. Hcg , güvenli basit ve uygulanabilir bit yöntemdir, vücutta doğal yollarla üretilir. Hamilelerde günde 200 bin ünite Hcg üretilmektedir, tedavi sürecinde günde 150 ünite verilmektedir. Güvenli, kullanımı kolay ve basit bir yöntemdir. Beta- Hcg ile zayıflama yönteminde, göbek bölgesinden uygulanana enjeksiyonlar yapılmaktadır, kişi tek başına enjeksiyonları yapabilmektedir.

Neden Beta-Hcg?

Beta – Hcg ile zayıflama yönteminde, yapılan iğneler hormonlarınızı etkileyerek tokluk hissi oluşmasını sağlamaktadır, bu etkiyi lipogenezizi uyararak,  lipolizi gerçekleştirmesiyle yapmaktadır. Lipogenezizin uyarılmasıyla, vücutta yağların yıkımı başlamakta ve tokluk hissi oluşmaktadır.

Beta  HCG Zayıflama Aşısı Nasıl Uygulanır?

Hamile bayanların vücudundan özel bir yöntemle Beta Hcg hormonu elde edilir. Elde edilen hormon 23 gün süre içerisinde insülin iğnesi ile vücuda enjekte edilir. Beyinde bulunan hipotalamusu etkileyerek yağların hızlı yakılmasını aktive ederek kilo vermeyi kolaylaştırır.

Beta -Hcg   aşısıyla verilen diyet ve egzersiz programına uyulduğunda, toplam ağırlığın%10’u ortalama 40 gün içerisinde yağ olarak verilir. Kilo verimi sırasında kas ve kemik kaybı olmaz. Vücutta ödem varsa, ödem de atılarak 40 günde 4-8 kilo arasında kilo verimi olmaktadır. Tedavi sürecinde mutlaka egzersiz de uygulanmalıdır. Egzersiz için haftada 4-5 gün orta tempolu 1 saat yürüyüş yeterlidir.

Beta- Hcg AşısıUygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler;

  • ·        Verilen diyet programına mutlakauyulmalıdır, ekstradan yiyecek tüketilmemelidir.
  • ·        Günde 2,5-3 litre su tüketilmelidir.
  • ·        Egzersiz ve diyet programı mutlakabirlikte uygulanmalıdır.
  • ·        Yemeklerinizi küçük tabaklarda,salatalarınızı büyük tabaklarda tüketmelisiniz.
  • ·        Uyku saatlerinizi düzene sokmalısınız,günde 7 saat uyku yetişkin bir birey için yeterlidir.
  • ·        Şeker ve şeker eklenmiş yiyecekleritüketmemelisiniz.
  • ·         Yağ alımınızı azaltmalısınız, yemeklerinizi hazırlarken ızgara, haşlama veya fırında hazırlamalısınız. Yağda kızartma veya kavurmalardan uzak durmalısınız.

0533 058 02 32 ' e tıklayarak WhatsApp'tan konuşma başlatabilir yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR.SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.